Allen Bradley 1492RCD2A16
Allen Bradley 1492RCD2A16
Allen Bradley 1492RCD2A16
Allen Bradley CIRCUIT BREAKERS/FUSES - Earth Leakage ProtectionDESCRIPTION RCD 2-pole 230/400V 50Hz 16A 30mA Trip
Product Description
PRODUCT HIGHLIGHTS2-pole or 4-pole versionsCurrent ratings: 16 to 80AVoltage rating: 230/400VSensitivity: 30mA or 300mADIN-rail mounting