Allen Bradley 1492RCD4A80
Allen Bradley 1492RCD4A80
Allen Bradley 1492RCD4A80
Allen Bradley CIRCUIT BREAKERS/FUSES - Earth Leakage ProtectionDESCRIPTION RCD 4-pole 230/400V 50Hz 80A 30mA Trip
Product Description
PRODUCT HIGHLIGHTS2-pole or 4-pole versionsCurrent ratings: 16 to 80AVoltage rating: 230/400VSensitivity: 30mA or 300mADIN-rail mounting