Festo ESS-10-SNA 189288
Festo ESS-10-SNA 189288
Festo ESS-10-SNA 189288
Suction Cup Complete
Product Description
Suction cup complete ESS-10-SNA easily interchangeable, Min. workpiece radius=30 mm, Nominal size=2 mm, suction cup diameter=10 mm, suction cup volume=0,05 cm3, Position of connection=on top