Festo ESS-100-EN 189362
Festo ESS-100-EN 189362
Festo ESS-100-EN 189362
Suction Cup Complete
Product Description
Suction cup complete ESS-100-EN easily interchangeable, Min. workpiece radius=200 mm, Nominal size=6 mm, suction cup diameter=100 mm, suction cup volume=84,66 cm3, Position of connection=on top