Festo ESS-100-EU 189363
Festo ESS-100-EU 189363
Festo ESS-100-EU 189363
Suction Cup Complete
Product Description
Suction cup complete ESS-100-EU easily interchangeable, Min. workpiece radius=200 mm, Nominal size=6 mm, suction cup diameter=100 mm, suction cup volume=84,66 cm3, Position of connection=on top