Festo ESS-100-GT-M10 525986
Festo ESS-100-GT-M10 525986
Festo ESS-100-GT-M10 525986
Suction Cup Complete
Product Description
Suction cup complete ESS-100-GT-M10 easily interchangeable, Height compensator for suction-cup holder=9 mm, Min. workpiece radius=135 mm, Nominal size=5,5 mm, suction cup diameter=100 mm, suction cup volume=53,9 cm3