Festo ESS-100-SU 189323
Festo ESS-100-SU 189323
Festo ESS-100-SU 189323
Suction Cup Complete
Product Description
Suction cup complete ESS-100-SU easily interchangeable, Min. workpiece radius=460 mm, Nominal size=6 mm, suction cup diameter=100 mm, suction cup volume=29,779 cm3, Position of connection=on top