Festo ESS-15-SNA 189293
Festo ESS-15-SNA 189293
Festo ESS-15-SNA 189293
Suction Cup Complete
Product Description
Suction cup complete ESS-15-SNA easily interchangeable, Min. workpiece radius=35 mm, Nominal size=2 mm, suction cup diameter=15 mm, suction cup volume=0,208 cm3, Position of connection=on top