Festo ESS-150-SU 189327
Festo ESS-150-SU 189327
Festo ESS-150-SU 189327
Suction Cup Complete
Product Description
Suction cup complete ESS-150-SU easily interchangeable, Min. workpiece radius=480 mm, Nominal size=10 mm, suction cup diameter=150 mm, suction cup volume=173,826 cm3, Position of connection=on top