Festo ESS-20-SNA 189298
Festo ESS-20-SNA 189298
Festo ESS-20-SNA 189298
Suction Cup Complete
Product Description
Suction cup complete ESS-20-SNA easily interchangeable, Min. workpiece radius=60 mm, Nominal size=3 mm, suction cup diameter=20 mm, suction cup volume=0,318 cm3, Position of connection=on top