Festo ESS-200-SN 189330
Festo ESS-200-SN 189330
Festo ESS-200-SN 189330
Suction Cup Complete
Product Description
Suction cup complete ESS-200-SN easily interchangeable, Min. workpiece radius=680 mm, Nominal size=10 mm, suction cup diameter=200 mm, suction cup volume=245,454 cm3, Position of connection=on top