Festo ESS-30-GT-G1/8-I 525970
Festo ESS-30-GT-G1/8-I 525970
Festo ESS-30-GT-G1/8-I 525970
Suction Cup Complete
Product Description
Suction cup complete ESS-30-GT-G1/8-I easily interchangeable, Height compensator for suction-cup holder=3,5 mm, Min. workpiece radius=26 mm, Nominal size=2,5 mm, suction cup diameter=30 mm, suction cup volume=2,4 cm3