Festo ESS-30-SNA 189303
Festo ESS-30-SNA 189303
Festo ESS-30-SNA 189303
Suction Cup Complete
Product Description
Suction cup complete ESS-30-SNA easily interchangeable, Min. workpiece radius=110 mm, Nominal size=3 mm, suction cup diameter=30 mm, suction cup volume=0,867 cm3, Position of connection=on top