Festo ESS-40-BT-M10 525990
Festo ESS-40-BT-M10 525990
Festo ESS-40-BT-M10 525990
Suction Cup Complete
Product Description
Suction cup complete ESS-40-BT-M10 easily interchangeable, Height compensator for suction-cup holder=9 mm, Min. workpiece radius=35 mm, Nominal size=2,5 mm, suction cup diameter=40 mm, suction cup volume=9,8 cm3