Festo ESS-40-GT-G1/4-I 525974
Festo ESS-40-GT-G1/4-I 525974
Festo ESS-40-GT-G1/4-I 525974
Suction Cup Complete
Product Description
Suction cup complete ESS-40-GT-G1/4-I easily interchangeable, Height compensator for suction-cup holder=5,5 mm, Min. workpiece radius=35 mm, Nominal size=2,5 mm, suction cup diameter=40 mm, suction cup volume=5,4 cm3