Festo ESS-40-SNA 189308
Festo ESS-40-SNA 189308
Festo ESS-40-SNA 189308
Suction Cup Complete
Product Description
Suction cup complete ESS-40-SNA easily interchangeable, Min. workpiece radius=230 mm, Nominal size=3 mm, suction cup diameter=40 mm, suction cup volume=1,566 cm3, Position of connection=on top