Festo ESS-50-GT-M6 525976
Festo ESS-50-GT-M6 525976
Festo ESS-50-GT-M6 525976
Suction Cup Complete
Product Description
Suction cup complete ESS-50-GT-M6 easily interchangeable, Height compensator for suction-cup holder=8 mm, Min. workpiece radius=40 mm, Nominal size=2,5 mm, suction cup diameter=50 mm, suction cup volume=11,2 cm3