Festo ESS-50-SNA 189313
Festo ESS-50-SNA 189313
Festo ESS-50-SNA 189313
Suction Cup Complete
Product Description
Suction cup complete ESS-50-SNA easily interchangeable, Min. workpiece radius=330 mm, Nominal size=3 mm, suction cup diameter=50 mm, suction cup volume=2,387 cm3, Position of connection=on top