Festo ESS-60-GT-G1/4 525982
Festo ESS-60-GT-G1/4 525982
Festo ESS-60-GT-G1/4 525982
Suction Cup Complete
Product Description
Suction cup complete ESS-60-GT-G1/4 easily interchangeable, Height compensator for suction-cup holder=6 mm, Min. workpiece radius=75 mm, Nominal size=2,5 mm, suction cup diameter=60 mm, suction cup volume=11,3 cm3