Festo ESS-80-BT-G1/4 525999
Festo ESS-80-BT-G1/4 525999
Festo ESS-80-BT-G1/4 525999
Suction Cup Complete
Product Description
Suction cup complete ESS-80-BT-G1/4 easily interchangeable, Height compensator for suction-cup holder=10,5 mm, Min. workpiece radius=100 mm, Nominal size=2,5 mm, suction cup diameter=80 mm, suction cup volume=59,1 cm3