Festo ESS-80-GT-G1/4 525985
Festo ESS-80-GT-G1/4 525985
Festo ESS-80-GT-G1/4 525985
Suction Cup Complete
Product Description
Suction cup complete ESS-80-GT-G1/4 easily interchangeable, Height compensator for suction-cup holder=7,5 mm, Min. workpiece radius=100 mm, Nominal size=5,5 mm, suction cup diameter=80 mm, suction cup volume=28,6 cm3