Festo ESV-100-GT 526005
Festo ESV-100-GT 526005
Festo ESV-100-GT 526005
Suction Cup Without Connector
Product Description
Vacuum suction cup ESV-100-GT Wearing part, easily replaceable Height compensator for suction-cup holder=9 mm, Min. workpiece radius=135 mm, suction cup diameter=100 mm, suction cup volume=53,9 cm3, Assembly position=Any