Allen Bradley 1606XL120D
Allen Bradley 1606XL120D
Allen Bradley 1606XL120D
Allen Bradley POWER & CONDITIONING - Power SuppliesDESCRIPTION POWER SUPPLY 1~ 110/230V 120W 24VDC 5A