Allen Bradley 1606XL240E
Allen Bradley 1606XL240E
Allen Bradley 1606XL240E
Allen Bradley POWER & CONDITIONING - Power SuppliesDESCRIPTION POWER SUPPLY 1~ 110/230V 240W 24VDC 10A