Allen Bradley 1606XL480E
Allen Bradley 1606XL480E
Allen Bradley 1606XL480E
Allen Bradley POWER & CONDITIONING - Power SuppliesDESCRIPTION POWER SUPPLY 1~ 240V 480W 24V 20A