Allen Bradley 1606XL480EP
Allen Bradley 1606XL480EP
Allen Bradley 1606XL480EP
Allen Bradley POWER & CONDITIONING - Power SuppliesDESCRIPTION POWER SUPPLY 1~ 110/230V 480W 24VDC 20A