Allen Bradley 855PB30LE22
Allen Bradley 855PB30LE22
Allen Bradley 855PB30LE22
Allen Bradley CONTROL GEAR/SWITCHGEAR - Sounders/BeaconsDESCRIPTION 65MM SOUNDER 12-24V AC/DC
Product Description
PRODUCT HIGHLIGHTSSound output ranges from 80dB to 105dBSound type: continuous or pulsing tone on 30mm and 45mm units and wobble tone on 65mm unitsHousing colour: blackProtection rating: IP6522.5mm mounting hole