Allen Bradley 855PCB24ME422
Allen Bradley 855PCB24ME422
Allen Bradley 855PCB24ME422
Allen Bradley CONTROL GEAR/SWITCHGEAR - Sounders/Beacons DESCRIPTION 45MM SOUNDER WITH LED, 24V AC/DC, RED
Product Description
PRODUCT HIGHLIGHTSSound/LED combination alarmSound type: continuous or pulsing tone on 45mm units and wobble tone on 65mm unitsLED flashing or continuousHousing colour: blackProtection rating: IP6522.5mm mounting hole